НАША СТУДІЯ

Продовжуючи молодість ми залишаємось собою.

Студія Love Face Культура в Києві – це центр авторського міофасціального масажу обличчя, в основі якого полягає неінвазивний метод косметології, який дозволяє без оперативних втручань зберегти та продовжити Вашу молодість.

Засновники студії LFK – натхненні фахівці своєї справи два лікаря – косметолог та косметолог-реабілітолог із 14- ти річним досвідом роботи на цій ниві.

Найважливіший ресурс та досягнення для нас є наша команда. Команда однодумців, висококваліфікованих фахівців, справжніх експертів, майстрів, закоханих в свою справу.

Наші косметологи мають профільну освіту по косметології, середню та вищу медичну освіту. 

ЗАСНОВНИК СТУДІЇ

Тетяна Винник

Засновниця студії LFK, косметологиня-естетист, Вища медична освіта з реабілітології, авторка масажу обличчя «Міофасціальний ліфтинг Lfk» та навчальних матеріалів для косметологів студії «Анатомія вікових змін». Багаторічний досвід у сфері косметології.

  • головна спеціалістка студії з міофасціального масажу, проводить навчання та контроль спеціалістів студії

  • розробляє авторські програми та методики масажу обличчя , які поєднуються програми з догляду за обличчям

  • має незламну віру в дієвість неінвазивної косметології, що краса має бути у задоволення

«Мої професійні руки, як рентген, вивчають м’язи вашого обличчя. Пам’ятайте: процеси вікових змін починаються набагато глибше та раніше, ніж ми собі уявляємо!»

Студія LFK у Києві допоможе на довгі роки зберегти Вашу красу та молодість без шкоди для здоров’я.

Завітайте до студії Love Face Культура в Києві.

Усі співробітники проходять навчання з курсу «Анатомія вікових змін» та вивчають авторський скульптурний міофасціальний масаж, що розроблений виключно для студії Love Face Культура у місті Київ. Проходять спеціалізовані курси та тестування з косметологічних засобів, з якими працює студія, і постійно підвищують та підтверджують свій рівень кваліфікації.

У LFK студії ми створили власну філософію, в якій поєднали молодість та красу людини з безпечними програмами та комплексами по догляду за Вашою шкірою.

В наших комплексах використовуються сучасні світові масажні практики та високотехнологічні косметичні засоби від видатних світових виробників.

Ми віримо та підтримуємо природну красу кожної людини, тому у своїй роботі використовуємо Швейцарську натуральну косметику Meder Beauty Science. Цей бренд розроблений на основі молекулярної генетики провідними науковцями, дерматологами та косметологами зі світовим ім’ям.

Запрошуємо всіх жінок та чоловіків підтримати свою природну красу обличчя, шиї та тіла.

КОМАНДА

Наша команда — це найважливіший ресурс і наша гордість!
Ми поділяємо погляди та філософію, постійно підвищуємо кваліфікацію співробітників студії Love Face культура.

КОНТАКТИ

Київ, вул. Василя Липківського, 16Г