45 хвилин

Антицелюлітний масаж тіла

Хочете позбутися целюліту? Забути, що таке «апельсинова кірка»? Целюліт ніяк не хоче з вами прощатися, а відображення в дзеркалі як і раніше не радує?

Вартість 1100 грн 

Ми можемо Вам допомогти з цією проблемою. У студії LFK приймає унікальний майстер масажу, який знає не один метод, як позбутися від всюдисущого целюліту.

Майстер масажу для початку вислухає Вас і ваші побажання, оцінить, якщо так можна сказати фронт робіт. Потім в своєму масажному кабінеті на другому поверсі в ЛФК студіо почне роботу з моделювання і корекції Вашого тіла застосовуючи техніки антицелюлітного масажу. Для того щоб ефективність процедури була вище, майстер масажу може застосовувати спеціальні масла, лосьйони і скраби – це допомагає видалити застійні явища на шкірі.

В ході масажу Ви можете відчути різні техніки котрими користується майстер щоб отримати очикуваний результат. Ось ви відчуває тетехніки приємного погладжування, вимогливого натискання, ніжного тертя, різної інтенсивності вібрації.

Ваше тіло одночасно відпочиває і відновлюється.

Сама процедура триває 45 хвилин. Але потрібно пам’ятати, що б моделювання тіла пройшло успішно і надовго закріпилося, потрібно провесті10-15 сеансів антицелюлітного масажу.

Антицелюлітний масаж покращує кровообіг, прискорює обмінні процеси, допомагає позбутися від жирових відкладень, надає загальний оздоровлюючий ефект і зміцнює імунітет.

І головне – антицелюлітний масаж допомагає привести тіло в форму, позбутися від негарної «апельсинової кірки» і прибрати набряклість у проблемних зонах тіла.

ВАШ СПЕЦІАЛІСТ

Мальвіна Яблунівська

Мальвіна Яблунівська — дипломована масажистка.

    • під час масажу допомагає максимально розслабити всі м’язи тіла
    • підбирає програми на будь-який запит
    • володіє різноманітними техніками масажу
    • відповідальна за результат
    • до нєї клієнт завжди повертається

«У своїй роботі гарантую ввічливість, акуратність і повну вiддачу. Довiрте своє тіло професіоналові – воно буде вам вдячне!»

вас можуть зацікавити

додаткові послуги студії

1300 грн

Швидка краса +

пластифікувальна маска
або маска преміум

Детальніше
2100 грн
2100 грн
1400 грн

СУПЕРЛІФТ

ІЗ ДМАЄ

Детальніше
1200—1500 грн

Пілінг

з Hydropeptide

Записатись

КОНТАКТИ

вул. Василя Липківського, 16Г 

09:00 - 20:00 БЕЗ ВИХІДНИХ