60 хвилин

Моделюючий масаж тіла

Тривалий стрес вибудовує ланцюжок неприємностей з зовнішністю людини, який призводить до надмірних жирових відкладень, набряків, зниження імунітету, звичайно до целюліту, і вишенька на торті в’ялості шкіри.

Вартість 1200 грн 

Все в нашому житті можна вирішити, навіть якщо це займає певний час. У студії LFK супер майстер масажу з великим досвідом може позбавити Вас від вище перелічених проблем особливою технікою моделюючого масажу.

Помітний ефект досягається при використанні цієї техніки масажу з метою повернення фігури в норму після вагітності і пологів.
Перед тим як пройти курс масажу і знову повернутися до активного життя молодої і підтягнутою людини, майстер повинен зрозуміти проблему яка Вас не влаштовує і привела до цього стану.


В особистій бесіді в тиші масажного затишного кабінету Ви розповісте майстру, які проблеми з вашим тілом Ви хочете вирішити. Що прибрати, що підтягнути.

А майстер в свою чергу Вам розповість, що він може виправити в даній ситуації. Майстер розповість про те, що моделюючий масаж аналогічний ефекту від мезотерапії за своїм впливом і тривалому результату.

Впливаючи на м’язовий і підшкірно-жировий шар на сеансі масажу майстер зможе відкоригувати Ваші форми, усунути зайву вагу, прибрати обсяги на талії і стегнах, позбутися жирових складок з сідниць, боків та спини.

І ось Ви починаєте курс моделюючого масажу в затишному кабінеті під розслаблюючу музику, який буде складатися з 10-15 сенсів по 60 хвилин кожен.

Моделюючий масаж проводиться по всьому тілу, або ж на локальній проблемній ділянці тіла, при цьому своєю технікою масажу майстер позитивно впливає на підшкірно-жировий шар, нервову систему, шкіру всього тіла, м’язи, сухожилля.

Ви побачите позитивні зміни в трансформації свого тіла не тільки коли курс закінчиться. Результат почне себе проявляти з першого сеансу, тому що Ваша шкіра стає гладкою, підвищується тонус м’язів, нормалізується лімфо – і кровообіг, нервова система приходить до ладу.

Моделюючий масаж є одним з найдієвіших способів привести фігуру в порядок, не звертаючись до виснажливих дієт, важких тренувань, послуг ін’єкційної косметології і пластичних хірургів.

Завітайте до масажного кабінету студії LFK наш майстер масажу може зробити Вас красивою та впевненою людиною.

ВАШ СПЕЦІАЛІСТ

Мальвіна Яблунівська

Мальвіна Яблунівська — дипломована масажистка.

    • під час масажу допомагає максимально розслабити всі м’язи тіла
    • підбирає програми на будь-який запит
    • володіє різноманітними техніками масажу
    • відповідальна за результат
    • до нєї клієнт завжди повертається

«У своїй роботі гарантую ввічливість, акуратність і повну вiддачу. Довiрте своє тіло професіоналові – воно буде вам вдячне!»

вас можуть зацікавити

додаткові послуги студії

1300 грн

Швидка краса +

пластифікувальна маска
або маска преміум

Детальніше
2100 грн
2100 грн
1400 грн

СУПЕРЛІФТ

ІЗ ДМАЄ

Детальніше
1200—1500 грн

Пілінг

з Hydropeptide

Записатись

КОНТАКТИ

вул. Василя Липківського, 16Г 

09:00 - 20:00 БЕЗ ВИХІДНИХ