60 хвилин

Медовий масаж

Якщо у вас є банка меду і бажання поліпшити свою форму до пляжного сезону або просто хочете завжди бути красивою людиною, то ласкаво просимо в LFK студію на курс масажу з медом.

Вартість 880 грн 

Наш майстер масажу з великим досвідом розповість Вам про те, що масаж з натуральним бджолиним медом надзвичайно ефективний і корисний. Такий вид масажу відноситься до моделюючого виду масажу.

Медовий масаж сприяє інтенсивному очищенню шкіри, оскільки мед виступає в ролі активного натурального пілінгу.

Наш майстер пояснить, що кращого засобу немає, якщо Ви хочете схуднути і прибрати підшкірний целюліт на стегнах, ногах, сідницях та животі.

Також ефективний такий масаж для відновлення тургору шкіри, при її в’ялості і наявності складок, для лікування шрамів і післяпологових розтяжок.

І якщо Вам потрібно лікування від безсоння, головних болів, боротьби з наслідками стресів і при синдромі хронічної втоми краще методу не придумаєш.

Після проведення курсу масажу, а це 10-15 сеансів (по 60 хвилин) медовий масаж нормалізує обмін речовин, усуває підшкірний жир, підвищує гладкість і еластичність шкіри.

Горбики і впадинки в «апельсинової кірки» згладжуються, зайва рідина виводиться з організму, а клітини шкіри швидко оновлюються.

ВАШ СПЕЦІАЛІСТ

Денис

Дипломований косметолог-масажист, масажист-реабілітолог. У сфері косметології, масажу та реабілітології працює понад 10 років
  • під час масажу допомагає максимально розслабити всі м’язи тіла
  • підбирає програми на будь-який запит 
  • володіє різноманітними техніками масажу
  • відповідальний за масаж вашого тіла
  • до нього клієнт завжди повертається

“У своїй роботі гарантую ввічливість, акуратність і повну вiддачу. Довiрте своє тіло професіоналові – воно буде вам вдячне!”

вас можуть зацікавити

додаткові послуги студії

1300 грн

Швидка краса +

пластифікувальна маска
або маска преміум

Детальніше
2100 грн
2100 грн
1400 грн

СУПЕРЛІФТ

ІЗ ДМАЄ

Детальніше
1200—1500 грн

Пілінг

з Hydropeptide

Записатись

Для догляду

ви можете замовити професійну косметику для себе

КОНТАКТИ

вул. Василя Липківського, 16Г 

09:00 - 20:00 БЕЗ ВИХІДНИХ