60 хвилин

Спортивний масаж тіла

У Вас немає часу роками відвідувати тренажерний зал, або ви просто не любите спорт. Але тримати своє тіло в тонусі дуже хочеться. Поспішаємо Вас порадувати, що вихід є.

Вартість 1100 грн 

І цей вихід знаходиться у нас в LFK студіо в нашому затишному масажному кабінеті на другому поверсі.

Наш майстер масажу з великим досвідом володіє ексклюзивною авторською технікою – Фітнес-моделюючий масаж.

Фітнес-моделюючий масаж тіла розроблений для корекції фігури як жінок, так і чоловіків, які прагнуть в стислі терміни отримати відмінну зовнішність – зменшити обсяги тіла в проблемних зонах, усунути прояви целюліту (завдяки вираженому збільшенню м’язового тонусу) і поліпшити пропорції тіла в цілому.

Фітнес-моделюючий масаж тіла складається з поетапного опрацювання всіх груп м’язів Вашого тіла в проміжках між блоками вправ робиться локальний масаж.

Наш майстер масажу шукає індивідуальний підхід до вирішення проблем клієнта і на основі анамнезу створює процедуру широкого діапазону варіантів проведення курсу моделювання Вашого тіла.

Сеанс як і курс масажу розробляється спеціально під Вас в поєднанні масажної техніки і спеціальних гімнастичних вправ, які посилюють косметичний ефект від процедури.

Наш майстер переслідує мету при виконанні фітнес-моделюючого масажу тіла – це Ваше омолодження, уповільнення процесів старіння, профілактика утворення ранніх і зменшення вже існуючих зморшок, поліпшення мікроциркуляції тканин. А також поліпшення настрою, відчуття легкості, бадьорості, комфорту, впевненості в собі.

Фітнес-моделюючий масаж – надефективна форма тренування м’язів, націлена на поліпшення обрисів тіла і формування стрункого молодого силуету.

ВАШ СПЕЦІАЛІСТ

Мальвіна Яблунівська

Мальвіна Яблунівська — дипломована масажистка.

    • під час масажу допомагає максимально розслабити всі м’язи тіла
    • підбирає програми на будь-який запит
    • володіє різноманітними техніками масажу
    • відповідальна за результат
    • до нєї клієнт завжди повертається

«У своїй роботі гарантую ввічливість, акуратність і повну вiддачу. Довiрте своє тіло професіоналові – воно буде вам вдячне!»

вас можуть зацікавити

додаткові послуги студії

1300 грн

Швидка краса +

пластифікувальна маска
або маска преміум

Детальніше
2100 грн
2100 грн
1400 грн

СУПЕРЛІФТ

ІЗ ДМАЄ

Детальніше
1200—1500 грн

Пілінг

з Hydropeptide

Записатись

КОНТАКТИ

вул. Василя Липківського, 16Г 

09:00 - 20:00 БЕЗ ВИХІДНИХ